bg

RODO

W uwagi na wejście w życie 25 maja 2018 roku, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) przekazujemy Państwu informacje jak są gromadzone przez nas dane osobowe
Przede wszystkim zależy nam na zachowaniu Państwa prywatności oraz bezpieczeństwie danych osobowych i informacji dotyczących aktywności w sieci, a także na zapewnieniu możliwości realizowania wszystkich przysługujących w związku z RODO praw.

Kto jest administratorem Twoich danych?
Administratorem Twoich danych jest Przedsiębiorstwo usługowe Jarosław Smoleń spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dalej określona Administratorem.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane?
Dane przetwarzane są z uwagi na dokonanie transakcji ZAKUPU w naszej firmie. A konkretnie do:
Realizacji celów usługi organizacji imprez integracyjnych, paintballowych, wynajmu quadów, sprzętu sportowego, biletu wstępu do parku, rezerwacji, reklamy.
Dane, które używamy w celach marketingowych, podlegają anonimizacji. Dzięki czemu zwiększamy bezpieczeństwo usług, a tym samym poziom wykrywania ewentualnych nadużyć.

Dane nie będą przekazywane do państw trzecich.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania danych?
Dane przetwarzane są w celu wykonywania obowiązków wynikających z zawartej transakcji oraz marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Administratora oraz jego partnerów
zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.
Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jakie są Twoje prawa w stosunku do danych?
Masz prawo dostępu do swoich danych w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację oraz wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także wycofania udzielonej zgody w każdym momencie. Dlatego udostępniliśmy dla Ciebie specjalny adres mailowy biuro@strefa52.pl

Z kim kontaktować się w celu realizacji swoich praw?
Naszym Administratorem Danych Osobowych jest Przedsiębiorstwo usługowe Jarosław Smoleń Męcina 716, tel 53 53 53 270