bg

Partnerzy

Michael Mountain -Odzież z nadrukiem, fotokubki, znakowanie gadżetów reklamowych.W Michael Mountain postawiliśmy na jakość wykonywanych usług. To było nasze główne założenie i jest nim do dnia dzisiejszego, będzie za 5,10 czy 15 lat. Jakość jest naszym kluczem do sukcesu, kluczem do drzwi, które poprowadzą nas schodek po schodku ku górze, w nieustającym rozwoju.

Hotel Limanova – Położony w Limanowej, oferuje klimatyzowane, przestronne pokoje, wifi, parking, w hotelu działa restauracja z przepysznym jedzeniem.

Assanya – kompleks rekreacyjno-sportowy położony w malowniczym Beskidzie Wyspowym

zregeneruj – Zajmujemy się profesjonalną regeneracją filtrów DPF, EURO5, EURO6, turbosprężarek, przekładni kierowniczych, zacisków hamulcowych i alternatorów. Stale poszerzamy naszą ofertę

https://www.virtutimilitari.pl/

Virtuti Militari –  BIEG HONORU, to jedyne takie wydarzenie w regionie. Weź udział w biegu i przenieś się w czasy II wojny światowej. Poczuj klimat niezwykłych wydarzeń na Sądecczyźnie, podczas których kurierzy AK przeprowadzali na stronę słowacką ludzi podziemia, oficerów, Żydów i Polaków.

Leszcze Team – Strona poświęcona włoskim projektom, tworzona od podstaw z pasji i miłości do motoryzacji i tuningu.

ŁF Sport Events – zajmuje się profesjonalną organizacją imprez sportowych, poprzez turnieje jednodniowe, kilkudniowe aż po Ligi trwające kilka miesięcy.

ActivLand – to szkolenia z pierwszej pomocy dla dorosłych, wizyty ratownika medycznego wraz z psem u dzieci w przedszkolach, szkołach podstawowych. ActivLand to również wydarzeń sportowych. I Turniej Strzelecki Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Bieg Tropem Wilczym w Nowym Sączu oraz w przygotowaniu Sądecki Bieg Niepodległości w 2020 roku