bg

5 pomysłów na integrację w plenerze.

5 pomysłów na integrację w plenerze.

Organizowaliście już kiedyś integrację w firmie?

Badania pokazują, że 80% sukcesu zespołu wynika z pozytywnych relacji pracowniczych a 20% to pozostałe działania. W oparciu o te statystyki możemy śmiało powiedzieć, że kluczem do dalszego rozwoju każdej firmy jest stworzenie przyjaznego środowiska pracy, w którym każdy czuje się częścią zespołu i ma motywację do działania.
Aby to osiągnąć warto przynajmniej raz w roku zorganizować event firmowy dla wszystkich pracowników. Dziś podsuniemy wam kilka propozycji na integrację w plenerze.

Biesiada z muzyką na żywo

Wspólna biesiada przy ognisku
Czy znacie lepszy sposób na przyjemny wieczór po całym tygodniu ciężkiej pracy, niż wspólne biesiadowanie przy ciepłym ognisku? Pieczona kiełbaska, karkówka z grilla, wspólne rozmowy czy śpiewanie przy blasku ognia to doskonały pomysł na budowanie relacji. Dodatkową atrakcją może być również zaproszenie góralskiej kapeli, która będzie wam przygrywać i umilać wieczór. Ognisko może być nawet ostatnim punktem całej imprezy, ale warto czasem zacząć od wspólnych chwil i zabaw przy ognisku.

Sportowa rywalizacja

Paintball

Najczęstszą formą imprez plenerowych opartych o prawdziwą rywalizację jest paintball. Jakie są zalety tej formy rozrywki? Przede wszystkim można się sporo nabiegać (i spalić mnóstwo kalorii ), można się poczuć jak prawdziwy żołnierz na polu bitwy, doświadczyć konkretnej dawki adrenaliny, można wpakować kilka kulek swojemu szefowi lub najlepszemu koledze (i koleżance) z pracy. Ten rodzaj zabawy może się jedynie skończyć niesamowitą dawką endorfin i długimi rozmowami przy ognisku o heroicznych wyczynach i bohaterskich akcjach każdego z was! Zdecydowanie warto!

Ekstremalna integracja na kółkach

Quady

Dla osób ceniących sobie adrenalinę i ekstremalne przeżycia dobrym wyborem może być wycieczka offroadowa. Zarówno przemierzanie nieznanego terenu specjalnie do tego przystosowanymi samochodami 4×4 z doświadczonym instruktorem, jak i samodzielna przejażdżka po przygotowanym torze na quadach będzie idealnym rozwiązaniem dla żądnych przygód pracowników, którzy potrzebują rozładowania energii po ciężkiej pracy pod napiętym grafikiem.

Piłka nożna inaczej

Mega piłkarzyki

Piłka nożna to zdecydowanie nasz sport narodowy. Co powiecie jednak na rywalizację w piłkę nożną ale trochę inaczej? Możemy wam zaproponować niezapomnianą rozgrywkę w mega dmuchane piłkarzyki – a do tego konkurs celności do gigantycznej dmuchanej tarczy! Dmuchane piłkarzyki to bardzo widowiskowa zabawa, której towarzyszą prawdziwe piłkarskie emocje. Rekreacja i praca w zespole w jednym – tak można podsumować piłkarzyki ludzkie. Do tego jeszcze nie brakuje dużo śmiechu i… krzyku!

Teambuilding na wesoło

Teambuilding

Team building rozwija, pogłębia, ale przede wszystkim integruje i buduje zespół. Pomaga rozwiązywać problemy komunikacyjne w zespole i poprawić skuteczność jego działania poza murami biura. Dla pasjonatów zabaw na świeżym powietrzu proponujemy szeroki wybór gier i zabaw team buildingowych w opcji outdoor. Turnieje strzeleckie, wyścigi zdalnie sterowanych modeli RC na specjalnie przygotowanych torach, warsztaty barmańskie, garncarskie lub florystyczne oraz wszelkiego rodzaju konkurencje drużynowe takie jak przeciąganie liny, wyścigi w workach, wyścigi na skrzynkach, turnieje bumper ball, tangramy czy budowanie wieży – to tylko kilka propozycji, które stanowią świetne urozmaicenie eventów integracyjnych.
To tyle sugestii na dziś Zdecydowanie zachęcamy do stawiania na aktywność i zdrową rywalizację na świeżym powietrzu! Do was należy decyzja jaką formę rozrywki preferujecie na swój event firmowy. Najważniejsze, żeby wzięło w nim udział jak najwięcej osób z waszej firmy, abyście mogli zbudować pozytywne relacje i zapamiętać ten czas na długo

Strefa 52 to miejsce, które dysponuje odpowiednim sprzętem, infrastrukturą i zespołem, aby zrealizować każdy ze wspomnianych wyżej pomysłów na integrację. Zapraszamy do współpracy!